Naša nova Erasmus+ KA 2 priča
Autor: Gordana Dragušica, 24. 7. 2018.

Odluka o dodjeli financijske potpore za projektne prijedloge u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga za 2018. g. za program Erasmus+ – Ključna aktivnost 2: Školska partnerstva (KA229) za područje odgoja i općeg obrazovanja, rok 23. ožujka 2018. godine

I.gimnazija Osijek dobila je financijsku potporu za projektni prijedlog u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga za 2018. g. za program Erasmus+ – Ključna aktivnost 2 za područje općeg obrazovanja. Projekt "Cultural heritage as a catalyst of creative entrepreneurship"u kojem će sudjelovati pet partnerskih zemalja Portugal, Španjolska, Grčka, Švedska i Hrvatska  vrijedan je 120.549,00 eura. Glavni koordinator projekta je I.gimnazija Osijek na čelu s projektnom koordinatoricom Ivanom Štiglec.

1532419136_scan-privitka-odluke-ka-229.pdf (122.33 KB)