Dogaanja
Dabar 2021.!
Autor: Snjeana Novakovi, 15. 12. 2021.

Uenici naše škole ve 5 godina sudjeluju u meunarodnoj inicijativi Bebras (Dabar) koja promie informatiku i raunalno razmišljanje meu uiteljima i uenicima, ali i u široj javnosti. Dabar je osmišljen kako bi se svoj djeci omoguilo jednostavno sudjelovanje kroz online natjecanje, koje se sastoji od niza izazovnih zadataka osmišljenih od strane strunjaka iz pedesetak zemalja.

Ove godine sudjelovalo je 79 naših uenika i svima estitamo na uspjehu i odlinim rezultatima!

Kao i svake godine do sada naši uenici su i u 10% najboljih. Ove godine to su: Marko Marini, Petar Pavan, Vedran Luki, Luka Šarevi, Toni Jeud, Gabrijel Puhalo i Tamara Metikoš.

estitamo još jednom svima koji su sudjelovali!