Osječko baranjska županija dodijelila priznanja najboljim srednjoškolcima!
Autor: Snježana Novaković, 5. 7. 2022.

Osječko baranjska županija dodijelila je 10. lipnja 2022. godine priznanja učenicima srednjih škola s područja Županije koji su osvojili prva mjesta na županijskim i međužupanijskim natjecanjima u tekućoj školskoj godini. Tom prigodom zamjenik župana Josip Miletić čestitao je učenicima i mentorima na postignutom uspjehu te svim učenicima dodijelio priznanje.
Priznanje za 1. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike u kategoriji Osnove informatike dobila je i naša učenica 2.c razreda Anđela Erić.
Ovim putem čestitamo učenici i mentorici prof. Jeleni Radlović na uspjehu!

20220610_112147.jpg (625.63 KB)