FESTIVAL ZNANOSTI 2017.: Kaleidoskop- igračka nekog drugog vremena

Naša škola se pridružila Festivalu znanosti s radionicom "Kaleidoskop – igračka nekog drugog vremena".

Radionica obuhvaća upoznavanje sa kaleidoskopom, kao igračkom prošlosti. Uz detaljne upute sudionici radionice samostalno će izrađivati i kreirati vlastiti kaleidoskop uz vođenje i pomoć u izradi mentora, učenika I. Gimnazije i njihovih profesorica.

Osim izrade vlastitoga kaleidoskopa, tijekom radionice sudionicima će biti ponuđen i rad na tebletima u kreiranju kaleio slika, kao i slaganje puzzli na istu temu. Spajajmo igračku prošlosti u njenom kreativnom nastajanju i korištenje kaleio slika u današnje vrijeme.

U današnjoj igri pridružili su se učenici osmih razreda Osnovne škole "Ivana Filipovića" u pratnji profesorice Kristine Vučić.

10.jpg (98.36 KB)
11.jpg (98.53 KB)
12.jpg (97.86 KB)
13.jpg (99.83 KB)
14.jpg (97.56 KB)
15.jpg (98.70 KB)
1.jpg (2.72 MB)
2.jpg (2.67 MB)
3.jpg (97.68 KB)
4.jpg (98.98 KB)
5.jpg (99.05 KB)
6.jpg (99.38 KB)
7.jpg (99.27 KB)
8.jpg (99.01 KB)
9.jpg (98.52 KB)

objavio: Snježana Novaković   datum: 24. 4. 2017.