Girls in ICT Days

Učenice naše škole pridružile su se obilježavanju Međunarodnog dana djevojaka u informacijskim i komunikacijskim tehnologijama (Girls in ICT Days) 27. travnja 2017. na Fakultetu elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek (FERIT).

Obilježavanje Girls in ICT Days pokrenula je Međunarodna telekomunikacijska organizacija ITU (International Telecommunication Union) s ciljem promocije ICT-a i motiviranja djevojaka za izbor zanimanja u ICT-u, atraktivnom području s velikim mogućnostima zapošljavanja.

1.jpg (3.33 MB)
3.jpg (1.71 MB)
2.jpg (2.89 MB)
4.jpg (1.88 MB)
5.jpg (1.65 MB)
6.jpg (1.61 MB)
7.jpg (1.51 MB)
11.jpeg (275.48 KB)
12.jpeg (40.56 KB)
14.jpg (1.89 MB)

objavio: Snježana Novaković   datum: 29. 4. 2017.