Za sve dodatne informacije koje ovdje nisu raspoložive slobodno nam se obratite putem kontakata navedenih u gornjem izborniku.

I. gimnazija Osijek sudjeluje na 7. međunarodnom sajmu školovanja u inozemstvu u Zagrebu
Autor: Gordana Dragušica, 28. 9. 2017.

Već tradicionalno sedmu godinu zaredom BHV  Education organizira međunarodni sajam na kojem će se predstaviti inozemna sveučilišta, srednje škole i škole jezika  iz Velike Britanije, Danske, Švicarske, SAD-a, Kanade i brojnih drugih zemalja.

Osim inozemnih izlagača, ove godine  su tu i  domaće obrazovne institucije koje će na sajmu predstaviti svoje projekte koje provode u sklopu programa međunarodne razmjene ERASMUS +:

Tehničko veleučilište, Zagreb

Sveučilište u Splitu

Sveučilište u Dubrovniku

Visoko učilište Algebra

Hrvatski šumarski institut

Sveučilište Sjever, Varaždin

XV. gimnazija, Zagreb

XVIII. gimnazija, Zagreb

Upravna škola, Zagreb

Trgovačka škola, Zagreb

Škola za cestovni promet, Zagreb

Gimnazija Karlovac

Ekonomska škola, Velika Gorica

Industrijsko-obrtnička škola, Slavonski Brod

I. gimnazija, Osijek

Turistička i ugostiteljska škola, Dubrovnik

Iznimna nam je čast što smo pozvani na  7. međunarodni sajmu školovanja u inozemstvu koji je  ove godine proširen na DANE MOBILNOSTI I EDUKACIJE. Svojom prisutnošću upotpunit ćemo ovaj događaj te na kvalitetan način predstaviti naš Erasmus+ projekt. Riječ je o Erasmus+KA2 projektu pod nazivom “ Ready, steady, work“. Ukupna vrijednost projekta je 109 000 eura, a naša škola je   prvi put koordinator jednog ovakvog školskog partnerstva. Škole partneri su Luksemburg, Španjolska, Poljska i Grčka.

Letak_za_sajam_2017_A5-02.png (437.27 KB)