Brošura "Prijave ispita državne mature 2011./2012. i prijave za upis na studijske programe"
Autor: Gordana Dragušica, 30. 11. 2011.

Objavljena je brošura „Prijave ispita državne mature 2011./2012. i prijave za upis na studijske programe“NOVO!

Objavljena je brošura „Prijave ispita državne mature 2011./2012. i prijave za upis na studijske programe“ u kojoj je opisan postupak prijava ispita državne mature i studijskih programa u školskoj godini 2011./2012.

Brošuru "Prijave ispita državne mature 2011./2012. i prijave za upis na studijske programe" možete pronaći na stranici www.ncvvo.hr.

Brošuru u tiskanom obliku dobit će te uskoro.

Podsjećam sve učenike da redovito prate obavijesti na mrežnoj stranici Nacionalnoga centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja www.ncvvo.hr i mrežnoj stranici Postani studentwww.postani-student.hr