Filozopolis
Autor: Snježana Novaković, 6. 2. 2018.

U suradnji s Udrugom Mala filozofija iz Zadra, Udruga Breza, u petak, 2. veljače i subotu 3. veljače 2018. godine u prostorima Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek organizirala je  radionice filozofije za mlade  pod nazivom “Filozopolis”. Radionice su se održavale u prostoru American Cornera Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek.

Riječ je o radionicama gdje su se na kreativan način i kroz mladima bliske teme mladi mogli upoznati s  filozofijom i kritičkim mišljenjem. Teme su radionica bile: Napravi svoju državu, Rock glazba i tolerancija, Filozofska šetnja, Promovirajmo ljudska prava. Maturanti naše Gimnazije sudjelovali su na radionicama oba dana.

22.jpg (49.96 KB)
33.jpg (84.25 KB)