OBAVIJEST HŽ PP-A VEZANO ZA PRIJEVOZ UČENIKA
Autor: Snježana Novaković, 31. 8. 2018.

Ispostavljanje sufinanciranih pretplatnih i priključnih karata za učenike srednjih škola za rujan 2018.

Učenici srednjih škola koji koriste sufinancirani prijevoz vlakom i imaju pametnu karticu iz prethodne školske godine (2017/18.), do izrade novog profila za školsku godinu 2018/19. i prikupljanja potrebne dokumentacije (potvrde školske ustanove), prevozit će se temeljem postojeće pametne kartice do uključivo 16. rujna 2018. godine.

Učenici prvih razreda ili učenici koji prvi put koriste prijevoz vlakom do pribavljanja potvrde koju izdaje školska ustanova i ostale dokumentacije za izradu profila pametne kartice, do 16. rujna 2018. prevozit će se bez prijevozne karte. Do 16. rujna pri ulasku u vlak učenici se trebaju javiti vlakopratnom osoblju.

Od 17. rujna 2018. svi učenici trebaju imati novi učenički profil i pripadajuću pretplatnu mjesečnu kartu.

Sufinancirane prijevozne karte za rujan ispostavljat će se za cijeli mjesec.

Ljubazno molimo učenike i roditelje za suradnju i razumijevanje.

Lijep pozdrav,

Renata Liber

PRODAJA I MARKETING

Glavni referent za prodaju poslovnim korisnicima