EU projekti naše škole kao primjeri dobre prakse

I. gimnazija Osijek  nastavlja s provođenjem školskih projekata financiranih od strane EU.

Comenius projekti, za koje je škola dobila 45.000,00 eura, a koji su završeni prošle godine, odabrani su od strane Agencije za mobilnost i programe EU kao reprezentativni projekti, u školi je održano fotografiranje projektnih rezultata i projekti će biti prikazani kao primjeri dobre prakse u publikaciji Agencije za mobilnost.

Članak u cijelosti možete pogledati OVDJE, a sve fotografije projektnih rezultata OVDJE.

Ustupila Agencija za mobilnost i programe EU, autor Luka Mjeda

objavio: Administrator   datum: 13. 1. 2016.