Županijsko natjecanje iz geografije održat će se 29. veljače 2016. u I. gimnaziji Osijek

Županijsko natjecanje će se održati u PONEDJELJAK, 29. 2. 2016.godine s početkom u 10 sati u I. gimnaziji Osijek, Županijska 4.

U privitku se nalazi konačna ljestvica poretka učenika pozvanih na Županijsko natjecanje iz geografije za I., II., III. i IV. razred srednje škole, koje je Županijsko povjerenstvo napravilo na temelju analize dostavljenih ispita predloženika sa školske razine natjecanja.

Molim ravnatelje da omoguće profesorima geografije nazočnost na natjecanju. Sastanak profesora mentora je u 9,00 sati.

Čestitke svim učenicima te puno uspjeha na županijskom natjecanju!

Predsjednica Županijskog povjerenstva

Tatjana Jurić, prof.

U Osijeku 19. 2. 2016.

objavio: Gordana Dragušica   datum: 20. 2. 2016.