Pismeni dio ispita za stjecanje njemačke jezične diplome A2/B1 (DSD I) održat će se u srijedu, 09.03.2016.godine od 8:00 do 11:45 sati.

Njemački jezik - obavijest o pismenom dijelu DSD I ispita

Pismeni dio ispita za stjecanje njemačke jezične diplome A2/B1 (DSD I) održat će se u srijedu, 09.03.2016.godine  od  8:00  do 11:45 sati.

Učenici su dužni doći 20 minuta prije početka ispita. Ispit će se održati u učionicama 4, 10, 11, 12 i 13.

Ispit se polaže po  sljedećem redoslijedu:

1. 8:00 – 9:10    Čitanje s razumijevanjem

2. 9:20 - 10:10   Slušanje s razumijevanjem

3. 10:30 – 11:45 Pismeno izražavanje (sastavak)

Molimo učenike da vode računa o sljedećem:

1. Svakako doći ranije, kandidat koji kasni ne može naknadno pristupiti ispitu!

2. Obavezno ponijeti kemijsku olovku CRNE  boje i osobnu iskaznicu.

3. Rječnike je moguće donijeti vlastite ili posuditi u školi (ograničena količina).

4. Ponijeti vodu ili sok  i nešto za jelo budući da ispit dugo traje. Tijekom provođenja ispita nije dozvoljeno napuštati školu!

Usmeni dio ispita održat će se prema rasporedu, o kojem ćete biti još dodatno obaviješteni!

Želimo vam puno uspjeha na ispitu!

Profesori njemačkoga jezika I.gimnazije Osijek

objavio: Gordana Dragušica   datum: 7. 3. 2016.