1.MJESTO NA NATJECANJU U SRICANJU RIJEČI NA ENGLESKOM JEZIKU

Dvodnevno natjecanje u sricanju riječi na engleskom jeziku ,Spelling Bee,održano je 13. i 14.svibnja u sportskoj dvorani Gradski vrt.

Osnovna škola Tin Ujević je organizator ovog već tradicionalnog natjecanja, a po prvi put su se natjecali i srednjoškolci.Na natjecanju je sudjelovalo oko 200 učenika iz ukupno 23 osnovne i srednje škole.Cilj ovog natjecanja je promocija engleskog jezika i motiviranje učenika na učenje istog.Mario Paradžiković, učenik 4.e razreda naše škole, osvojio je 1.mjesto u kategoriji srednjih škola, a učenik prvog razreda Denis Rajndl 3.mjesto.

objavio: Gordana Dragušica   datum: 18. 5. 2016.