I.gimnazija Osijek kreće s novim Erasmus+ projektom

Rezultati natječaja Erasmus+  Ključna aktivnost 2 za područje općeg obrazovanja

I.gimnazija Osijek dobila je financijsku potporu za projektni prijedlog u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga za 2016. g. za program Erasmus+ – Ključna aktivnost 2 za područje općeg obrazovanja. Projekt "Ready, steady, work!"u kojem će sudjelovati pet zemalja vrijedan je 109.420,00 eura. Glavni koordinator projekta je I.gimnazija Osijek na čelu s projektnom koordinatoricom Ivanom Štiglec.

Erasmus1468241594_privitak-i-se-2016.pdf (246.86 KB)

objavio: Gordana Dragušica   datum: 20. 7. 2016.