Obavijest za učenike 2. i 3. razreda

U petak,23.9.2016.,održat će se razgovor sa zainteresiranim učenicima drugih i trećih razreda za sudjelovanje u novom Erasmus+ projektu naše škole.

Naša škola je koordinator ovog projekta, a škole partneri dolaze iz Luksemburga,Poljske,Grčke i Španjolske i 12-15 odabranih učenika ići će u neke od ovih zemalja u sklopu projektnih aktivnosti.Ako ste otvoreni,komunikativni,vrlo dobri ili odlični iz engleskog jezika dođite u petak u čitaonicu u 13.20.

objavio: Gordana Dragušica   datum: 18. 9. 2016.