Ovdje moete saznati sve relevantne informacije o našoj školi, nastavnom procesu i ostalim aktivnostima koje provodimo, informirati se o programu ope gimnazije, e-upisima, pratiti javne ponude, natjeaje te tijek realizacije naših projekata.

Ukoliko ste ve jedan od uenika, aktivno ete pratiti Oglasnu plou, a za roditelje je tu Kutak za roditelje.

Za sve dodatne informacije koje ovdje nisu raspoloive slobodno nam se obratite putem kontakata navedenih u gornjem izborniku.

Dogaanja
Obavijest maturantima o fotografiranju
Autor: Administrator , 28. 9. 2012.

Termin snimanja maturanata bit e  03.10.2012.,  SRIJEDA,  U 08.45 h

Snimatelj: Marko Kovaevi

Kao i dugi niz godina i ove godine e naši maturanati biti u Godišnjaku Maturanata Hrvatske.

U nastavku prenosimo dopis:

HRVATSKI GODIŠNJAK MATURANATA

Poštovani,

elimo Vas obavijestiti o Internet projektu pod nazivom HRVATSKI GODIŠNJAK MATURANATA na internet adresi www.matura.hr.
Sve srednje škole u Hrvatskoj imaju mogunost ukljuenja u ovaj projekt.

Hrvatski godišnjak maturanata je prikaz pojedinanih fotografija te zajednike fotografije maturanata svrstanih po razredima, školama, mjestima ...
Ovim projektom elimo omoguiti generacijama, da osvjee sjeanja na kolege s kojima su proveli najljepše godine svog ivota.

Još od 2002./2003 organiziramo prikupljanje podataka o maturantima svih srednjih škola u Hrvatskoj.

Ova 2012/2013. je 11. generacija maturanata, sa kojom e biti ukljueno cca 300000 maturanata.

elimo naglasiti da je godišnjak trajna arhiva koja e se nalaziti na Internetu.
Baza podataka je zaštiena, a podatke mogu vidjeti samo registrirani korisnici.

Ve 6 godina ovaj naš projekt prati Veernji List, koji poetkom 5.mj. izdaje tiskani prilog sa svim fotografijama maturanata. Od ove godine internet stranica e pod naslovom UIONICA, nuditi sve dodatne informacije o dravnoj maturi, o daljnjem školovanju, te informacije o zaposlenju.

Projekt www.matura.hr organizira «UDRUGA MATURA»  koja je djeluje na podruju Republike Hrvatske, a  osnovni sadraj djelatnosti udruge je: prikupljanje podataka o svim hrvatskim maturantima po godištima i školama, izrada godišnjaka i objavljivanje istih na Internetu.

elimo naglasiti da za ukljuenje u godišnjak nije potrebna financijska naknada.

Srdano Vas pozdravljamo,

UDRUGA MATURA