PRIJAVE ISPITA DM U ŠKOLSKOJ GODINI 2023./2024. I PRIJAVE STUDIJSKIH PROGRAMA
Autor: Katica Zovkić, 1. 2. 2024.

Prijave ispita DM traju od 01.12.2023.-15.02.2024. U tom vremenskom periodu potrebno je odlučiti koje studijske programe želite staviti na svoju listu prioriteta i u skladu s time izabrati razine obveznih predmeta(engleski jezik i matematika, hrvatski je jedinstvena razina) kao i izborne predmete. Prijave studijskih programa kreću 01.02.2024.- 17.07.2024. Prilikom odabira studijskog programa automatski se prijavljuju razine obveznih premeta kao i izborni predmeti koje taj studijski program zahtijeva. Brisanjem studijskog programa ne brišu se razine obveznih predmeta kao ni prijavljeni izborni predmeti. To je potrebno ručno obrisati!

Kalendar polaganja ispita DM nalazi se u prilogu!