OBAVIJEST O PISANJU PROBNOGA ISPITA IZ MATEMATIKE U III. RAZREDIMA
Autor: Gordana Dragušica, 30. 11. 2011.

Ispit iz Matematike za SVE učenike III. razreda održat će se u petak, 2. prosinca 2011. godine od 17.00 do 20.00 sati.

Ispit iz Matematike za SVE učenike III. razreda održat će se u petak, 2. prosinca 2011. godine od 17.00 do 20.00 sati.

Ispit iz Matematike je pisani. Ispit se piše bez prekida, u trajanju od 180 minuta (A razina).

Pristupnici se moraju okupiti pred ispitnom prostorijom najkasnije 30 minuta prije početka ispita. Pristupnik na ispitu mora imati osobni dokument s fotografijom.

Raspored po ispitnim prostorijama nalazit će se na ulazu u školu jedan sat prije ispita.

Ovaj ispit provodi se isključivo radi učenika kako bi im se omogućilo upoznavanje s pravilima, postupcima i stvarnom situacijom pisanja ispita državne mature koju polažu sljedeće školske godine.