SMOTRA SVEUČILIŠTA J. J. STROSSMAYERA U OSIJEKU
Autor: Katica Zovkić, 3. 12. 2014.

PREDMET:  Obavijest o održavanju 18. Smotre Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera

u Osijeku

Poštovani,

obavještavamo Vas da će se ove godine održati  18. Smotra Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku  12. i 13. prosinca 2014. godine (petak i subota) na Ekonomskom fakultetu, Gajev trg 7.

Smotra se organizira za učenike završnih razreda srednjih škola, a svrha održavanja Smotre je pravovremeno upoznavanje maturanata, odnosno budućih studenata o studijskim programima koje mogu izabrati na Sveučilištu u Osijeku, o prijavama za upis na studijske programe.

Na Smotri će se predstaviti sve znanstveno-nastavne i umjetničko-nastavne sastavnice i ustanove u sastavu Sveučilišta. Budući da je odabir zanimanja jedna je od najvažnijih odluka u životu pojedinca želimo pravovremeno upoznati maturante o novom ustroju studija u skladu s europskim standardima na našem Sveučilištu, stoga smo predvidjeli tiskanje publikacije Vodič za buduće studente za akademsku godinu 2014./2015.