Trailica

1. projekt Akreditacija
Info-radionica 'Kako do Erasmus akreditacije?'
Autor: Ivana tiglec, 4. 7. 2022.

Profesorica Ivana Štiglec, Erasmus ambasadorica, odrala je 1.srpnja 2022. info-radionicu pod nazivom 'Kako do Erasmus akreditacije' u I.gimnaziji Osijek.

etverosatna nfo-radionica je okupila predstavnike tridesetak osnovnih i srednjih škola Slavonije i Baranje. Oko 50 sudionika radionice upoznalo se detaljno s programom Erasmus+ za razdoblje od 2021-2027., s mogunostima koje program nudi, s Erasmus akreditacijom te je predstavljen prvi projekt I.gimnazije Osijek u okviru akreditacije. Nakon toga sudionici su kroz radioniki nain rada podijelili svoja iskustva i znanja u pisanju projektata, upoznali se s prijavnim obrascem za Erasmus akreditaciju te su u skupinama na osnovu opisa jedne škole izraivali glavne dijelove prijave za akreditaciju.

Na kraju su sudionici evaluirali skup te ga ocjenili iznimno korisnim i poticajnim za prijavu za akreditaciju.

Priloeni dokumenti:
Info-radionica_akreditacija_foto.zip (16.81 MB)