Trailica

Erasmus+ KA2
Mobilnost u Poljsku
Autor: Ivana tiglec, 29. 10. 2017.

Uenice i profesorice naše škole boravile su prošli tjedan u Poljskoj u posjetu partnerskoj školi u sklopu Erasmus+ projekta Ready,steady,work.

Uenice Petra Pekari,Lucija Tomanovi,Izabela Dominikovi,Nora Sušac,Lea Bošnjak,Mihaela Miji i Tihana Pavoševi, te profesorice Štiglec,Dragušica i Završki posjetile su partnersku školu u Poljskoj.Tema ovog susreta bila je Leadership, te su se uenici iz Hrvatske,Poljske,Grke,Luksemburga i Španjolske upoznali s razliitim aspektima ove teme, te kroz praktine aktivnosti vjebali vještine leadershipa.Uenice su bile smještene u poljskim obiteljima, a domaini su organizirali i posjet koncentracijskom logoru Auschwitz-Birkenau, te gradu Krakowu.Posjetili su i regionalni Zavod za zapošljavanje u Katowicama, te poslušali predavanje predstavnika svjetske organizacije Manpower koja se bavi trištem rada i ljudskim resursima.

Priloeni dokumenti:
Poland1.jpg (1.15 MB)