Trailica

STEMovci u akciji
,,Osvijesti - SNIMI - reagiraj - e-nasilje ne ignoriraj!''
Autor: Snjeana Novakovi, 21. 6. 2024.

Projekt „Djeca medija” glavni je projekt Društva za komunikacijsku i medijsku kulturu.  U sklopu kojega je proveden projekt [Osvijesti – reagiraj – e-nasilje ne ignoriraj!] uz potporu Središnjeg dravnog ureda za demografiju i mlade.

Ovim projektom elio se osvijestiti problem elektronikog nasilja te upoznati mlade sa svojim pravima, obvezama i moguim posljedicama vlastitih djela u virtualnom svijetu. Uenici 1.e razreda s razrednicom S. Novakovi sudjelovali su na projektu sa pet video uradaka.

Osvojili smo besplatna predavanja za uenike, roditelje, nastavnike i strune suradnike i gostovanje predstave u našoj školi.

Škole koje su osvojile nagrade:

Ekonomska i birotehnika škola, Bjelovar

Srednja škola Matije Antuna Reljkovia, Slavonski Brod

Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeu, Zabok

Škola za medicinske sestre Mlinarska, Zagreb

Priloeni dokumenti: