Trailica

raspored
Obavijest maturantima!
Autor: Snjeana Novakovi, 3. 5. 2022.

Sveuilište u Osijeku u razdoblju 9.-13. svibnja 2022. organizira Sveuilišni tjedan karijera s ciljem razvoja karijere studenata, ali i povezivanja s poslovnim sektorom. Tjedan e obuhvatiti niz aktivnosti, radionica, okruglih stolova, tribina, speed-dating aktivnosti i predavanja namijenjenih studentima, u suorganizaciji svih znanstveno-nastavnih i umjetniko-nastavnih sastavnica našega Sveuilišta.

Dogaanja su podijeljena u dva dijela:

• Karijerni Korzo – srijeda (poslodavci svih profila!)
  • Predavanja i radionice koji ce se odrzavati na sastavnicama kroz tjedan – gdje smo mi odluili ugostiti MATURANTE!

Pozivamo Vas na druenje sa studentima, asistentima i profesorima FERIT-a, 11.5.2022. u 11:30 u prostoriji T2-31 (Kneza Trpimira 2b, Osijek, FERIT)!

Priloeni dokumenti:
Letak.pdf (676.20 KB)